Nabídka

Nabízíme vám obkladačské a pokladačské práce všeho druhu. Mezi naše zákazníky patří jak velké firmy tak i běžné domácnosti.

V případě větších projektů jsem schopni zajistit dostatečný počet kvalifikovaných odborníků pro co nejrychlejší realizaci. Naše práce se vyznačuje vysokou kvalitou, rychlostí a smyslem pro detail. Vždy se snažíme, aby každý kousek obkladu či dlažby byl proveden přesně a čistě pro perfektní celkový dojem.

Brandýs nad Labem - dlažba v interiéru Při realizaci používáme profesionální nářadí od italské značky Montolit - vodní pily, diamantové kotouče či vykreslovací frézy.
V případě nutnosti složitějších řezů a zejména u velkoformátového materiálu využíváme technologii vodního paprsku, který zaručuje dokonalé a čisté výřezy.

Pokud si nejste jisti jak chcete, aby vaše obklady nebo dlažba vypadali, jsme připraveni vám poradit na základě našich dlouholetých zkušeností. Rádi s vámi vybereme typy obkladů či dlažeb a poradíme při výběru barevných kombinací.

Ušetříme vám peníze

Při výběru materiálu a stavební chemie vždy vybíráme z nabídky prověřených značek a výrobců. Nejlepší zkušenosti máme s firmami Mapei a Excel Mix jejichž výrobky nás nikdy nezklamali a našim klientům je doporučujeme.

Nezávazná kalkulace

Pokud vás naše prezentace zaujala a máte zájem o naše služby, nabízíme vám nezávaznou kalkulaci. Kontaktujte nás pomocí emailu a zašlete rozměry a případně fotografie prostoru/plochy, který máte zájem pokrýt dlažbou či obložit obklady. My vás budeme zpětně kontaktovat s doplňujícími dotazy či přímo zašleme orientační cenovou kalkulaci.Rychlý kontakt
tel: 608 310 181
email: Houdek-obkladac@seznam.cz